امروز شنبه دوم فروردین 99 هست. میدونم که امروزا دیگه وبلاگ داشتن و بیشتر از اون نوشتن اتفاقات روزانه دیگه خیلی خز شده. ولی این وبلاگ رو بخاطر یه کاری زدم. راستش قبلا هم یکی دو بار وبلاگ زده بودم. یه دونه توی همین بلاگ دات آی آر زدم. یه دونه هم توی ویرگول. اونجا خیلی خوشگلتر و باحالتره. ولی یه مشکلی که داره اینه که یه مدل تایملاین داره که مطلبی که میزنی واسه شاید مثلا یه ساعت میره اونجا و ممکنه افرادی بخونن و از اونجایی که من میخام اینجا یه سری چرت و پرت بنویسم میترسم یه وقت اشنایی یا کسی بخونتش. اینجا خیلی سوت و کوره. بهتره.بعدم اینکه ویرگول انگار یه خرده حرفه ای طور شده یا چون از روی مدیوم زدن، انگار باید مطالب مربوط به کار و اینا بزنی. خیلی به درد خاطرات نوشتن نمیخوره.حس من اینه البته. اصلا خیلی مهم نیست. 

راستش من دختر پرحرفی نیستم. ولی دهن لقم. نه اینکه خبرا رو هی پخش کنم یا حرف کشی کنم. مشکلم اینه که وقتی ناراحتم باید ناراحتیم رو به یکی بگم. به مامانم یا خواهرام یا دوستم و جدیدنا به شوهرم. که این افتضاحه. اول اینکه همش در حال چسناله کردنم و دوم اینکه هی دارم سم پراکنی و نفرت پراکنی می کنم و سوم اینکه همه راز همه رو میفهمن. شوهرم دلخوریای توی خونواده امونو میفهمه و مامانم اینا هم عیبای شوهرم رو میفهمن و بنده خدا از چشمشون میفته. کلا هم از وقتی عقد کردم خیلی کنترلم رو از دست می دم و دری وری زیاد میگم. بخاطر همین از شروع سال جدید یه قراری با خودم گذاشتم. اینکه سکوت کنم. حرفای منفی نزنم. دلخوریام رو به کسی نگم. اتفاقای بد رو برای کسی نگم. چون واقعا توی روحیه ها تاثیر میذاره. من که خودم میدونم فقط برای این میگم که خالی بشم و خیلی وقتا سر این قضیه با مامانم و خواهرم دعوام میشه . میام اینجا مینویسم شاید این باعث بشه که اینقدر نحس و تلخ نباشم. 

اینجا دیگه خیالم راحته که احتمالا آدمای زیادی نمیخونن. از طرفی هم دیگه مثل وورد یا دفترچه کاغذی نیست که دیگه خیلی شخصی باشه تا مثل هزاران هزار قرار دیگه ای که با خودم گذاشتم بزنم زیرش و بیخیالش بشم. خداکنه ادامه اش بدم. خداکنه باعث بشه آدم باحالتری بشم.

داستان شروع

یه ,خیلی ,رو ,اینکه ,هم ,توی ,خودم گذاشتم ,یه دونه ,با خودم ,اینه که ,رو میفهمن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

lamboo11 Bobby علم همراه ایمان مدیریت بازاریابی و توسعه بازار خدمات فنی من و کودک من سیر تحول محفل آقا مرتضی glbrgtyas موسسه کنکور حرف آخر | انتشارات حرف آخر | ریاضیات استاد منتظری